Eurasia

Hispanatolia utiliza cookies propias y de terceros para funcionar correctamente y recopilar estadísticas sobre el tráfico de usuarios, así como para mostrarte contenidos y publicidad personalizados mediante el análisis de tu navegación. Si continúas navegando, consideramos que aceptas su uso en esta web. Puedes obtener más información y aprender a gestionarlas en nuestra Política de Cookies.

X

Publicidad

Reklamınız Hispanatolia'da

Sitemize reklam vermek istiyorsanız, (konuya ''Reklam'' yazarak) hispanatolia@gmail.com e-posta adresinden bize yazabilir, ve daha fazla bilgi için +34 623 005 550 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz (sadece WhatsApp). İndirim oranlarımız ve fırsatlarımız hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyacağız. Başka bir öneriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Hispanatolia reklam seçenekleri

Reklamlar (bannerler)

Web sitemizde görünür ve belirgin şekilde reklam vermek isteyen şirket ve kuruluşlar için çok çeşitli seçeneklerimiz bulunmaktadır:

  • baş megabanner A (960x90)
  • sağ banner B (260x260)
  • küçük banner B (260x130)
  • sağ banner C (260x260)
  • küçük banner C (260x130)

 

Hispanatolia'ya reklam vermek ve banner koymak için çok farklı seçeneklerimiz ve indirimlerimiz bulunmaktadır. Bunun için hispanatolia@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.Sponsorlu yayınlar

Kendi yayınlarını portalımıza eklemek isteyen şirketler veya kuruluşlar bunu sponsorlu bir yayın yoluyla yapabilir. İçerik, kendi başına olabilir veya Hispanatolia tarafından yazılmak üzere görevlendirilebilir; içerik, İspanyolca olmalı ve portalın temasıyla tutarlı olmalı ve ilgilendiğiniz bir başka web sitesine harici bir bağlantı içerebilir.

Mevcut tüm seçenekleri ve fiyatları öğrenmek için hispanatolia@gmail.com adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.Sponsorluk

Bu seçenek, ürün, marka ya da projelerini Hispanatolia'da yayınlamak isteyen şirket, kurum ve kuruluşlar için tasarlanmıştır. Bu reklam seçeneği ile diğer reklam seçeneklerine yer verme seçeneği ile şirketiniz her sayfanın başlığında en belirgin banner'a sahip olacaktır.


Hispanatolia'da sponsorluk hakkında daha fazla bilgi almak için hispanatolia@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.


Neden Hispanatolia?

İspanya - Turkiye ZirvesiHispanatolia, İspanya ile Türkiye arasında her düzeyde, özellikle Hispanik ve Türk dünyası arasında bütünleşme, iletişim ve işbirliğini teşvik eden bir projedir. Bu anlamda Hispanatolia, dernekler, şirketler ve diğer tüm kuruluşlar için yatırım anlamında yararlı ve enteresandır.

Türkiye İspanya ve Latin Amerika için, genç ve eğitimli 80 milyon insandan oluşan bir pazar. Aynı zamanda Latin Amerika,Türkiye ile ticari, siyasi ve kültürel bağları gittikçe büyüyen dünyanın gelişmiş bir bölgesidir. Ayrıca bazı Güney Amerika ülkeleri ile Türkiye arasında da imzalanmış yada müzakere halinde olan serbest ticaret anlaşmaları bulunmaktadır. Bu alanda İspanya, Türkiye´ye sadece bilgi ve tecrübe sağlamakla kalmayacak aynı zamanda Latin Amerika için de bir giriş kapısı olacaktır.

Böylelikle Hispanatolia projesi İspanyolca olarak hazırlanan online bir haber portalı olarak eşsiz bir projedir. Şirketler ve insanlarla iletişim yapabilecek yüksek potansiyeli olan bu proje, 10 yıllık sürekli bir çalışmanın ardından internette prestijli bir yer edinirken, birçok kullanıcı içinde İspanyolca olarakta Türkiye ve Avrasya hakkında bilgi ve gündemi öğrenmek anlamında referans durumuna gelmiştir.

"Türkiye'de İspanya büyükelçisi olduğumdan bu yana,
Hispanatolia.com diplomatik görevim için
sürekli kullandığım bir araç olmuştur"

Cristóbal González-Aller, İspanya Ankara Büyükelçisi (2010-2014)
 

Conforme con W3C: XHTML 1.0 y CSS 2.1

Diseño web: Redplanet